Мeдіа

Опитування

Українські ЗМІ висвітлюють події в зоні АТО::

Всі матеріали

Телепрограмма на все каналы.
Погода в городах Украины на сайте sinoptik.ua.
Читай новости Украины на UKR.net.
Все кинотеатры Киева на одном сайте.
Найти работу по душе не сложно, смотри вакансии здесь
http://avtosale.ua/car/Hyundai/
Будь вкусе последних событий, читай новости Украины.

антитютюнова реклама

За тиждень ролик, в якому куріння вагітних прирівнюють до дітовбивства, набрав майже 300 тис. переглядів. 

Це нова антитютюнова реклама проекту «Все равно?!», мета якої нагадати про невідворотні негативні наслідки для здоров’я, які приносить куріння. 

На змалювання можливих хвороб і негативних для здоров’я наслідків куріння в антитютюновій рекламі молодь майже не реагує.

Їх планують показувати у кінотеатрах перед початком фільмів.

MediaSapiens

Про партнерський договір між корпораціями повідомляється у Yahoo! Blog.

Антитютюнові активісти не втомлюються наголошувати на важливості соціальної реклами у боротьбі з курінням. У цьогорічному звіті Tobacco Atlas експерти визначили 5 телевізійних роликів з різних країн світу, що були найбільш дієвими. 

Соціальна реклама за участю дітей є одним з найбільш дієвих способів привернення уваги до проблеми куріння. Часто вона є основою антитютюнових кампаній на телебаченні, а віднедавна – і в мережі Інтернет. 

Пропонуємо вашій увазі повний текст дослідження доктора Майкла Сігела (Michael Siegel) з Бостонського університету «Mass Media Antismoking Campaigns: A Powerful Tool for Health Promotion».

Соціальна реклама – особливий сегмент антитютюнових кампаній. Від її ефективності, дієвості та неординарності інколи напряму залежить здоров’я населення країни. Головна мета такої реклами – зацікавити реципієнта, трансформувати його думку відповідно до конкретних потреб.