НСЖУ проводить семінар із висвітлення теми онкозахворювань

НСЖУ проводить семінар із висвітлення теми онкозахворювань

14:19,
14 Листопада 2014
1490

НСЖУ проводить семінар із висвітлення теми онкозахворювань

14:19,
14 Листопада 2014
1490
НСЖУ проводить семінар із висвітлення теми онкозахворювань
НСЖУ проводить семінар із висвітлення теми онкозахворювань
Національна спілка журналістів України 13-14 листопада проводить 13-модуль Школи медичної журналістики.

У рамках семінару експерти та журналісти обговорюють особливості висвітлення у медіа тематики онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту

Під час відкриття заходу перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко привітав постійних учасників Школи, які вже неодноразово застосовували набуті знання в роботі, та тих колег, котрі вперше вирішили підвищити свій рівень у висвітленні медичної тематики.

«Навчальна діяльність – це один з пріоритетів роботи Спілки, адже ми розуміємо, що чим вища кваліфікація, тим більше можливостей у наших колег на ринку праці. Адже зі стрімким впровадженням нових технологій від журналіста вимагається дуже багато знань, умінь і досвіду», – сказав Сергій Томіленко.

Він також додав, що попри те, що НСЖУ зараз реагує на потреби  колег, які постраждали під час висвітлення протестних та військових подій, важливими є і мирні ініціативи – спілкування між колегами, підвищення свого професійного рівня.

У ході семінару лікар-хірург Головного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» Міністерства Оборони України Артем Зелінський пояснив, що у лікарській практиці розрізняють три періоди розвитку ракових пухли. За його словами, дуже важливо діагностувати хворобу у першому періоді її розвитку.

Окрім з’ясування причин виникнення онкопатологій, ознайомлення з методами їхнього лікування та особливостями роботи з хворими, журналісти також беруть участь у практичних заняттях з удосконалення своєї майстерності та послухають майстер-класи досвідчених колег.

Зокрема, про підготовку журналістських матеріалів на онкологічну тематику розповідає редактор тематичного номеру «Онкологія» медичної газети «Здоров’я України» Катерина Котенко, а про правила візуалізації журналістських матеріалів та питання журналістської етики – фотограф-документаліст, випускниця університету Огайо Еміне Зіятдінова.

Одна із постійних учасниць Школи медичної журналістики – Олена Юхніч з Рівного (завідувач відділу виробництва програм ТВО «Рівне FM» Рівненської ОДТРК) каже: інформацію, яку дають фахівці на цих заняттях журналісту просто так отримати досить важко, адже лікарі в своїй більшості не надто контактні.

«Знання про онкологічні захворювання дуже актуальні, бо ці хвороби досить поширені. Завдяки тому, що тут отримуємо різнобічну інформацію, я маю матеріал часом не на одну, а на кілька програм. Тому хотілося б, аби проект продовжувався, бо ще існує чимало тем, про які цікаво було б почути: це і жіноче здоров’я, і дитяче здоров’я, і проблеми зору», – розповідає журналістка.

Захід проводиться у партнерстві з Громадською Спілкою «Міжнародний клуб лікарів і фармацевтів» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Партнером навчального проекту є компанія «Рош Україна».

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Facebook
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду