Reuters заборонило журналістам надсилати фотографії у форматі RAW

Reuters заборонило журналістам надсилати фотографії у форматі RAW

18:24,
20 Листопада 2015
1685

Reuters заборонило журналістам надсилати фотографії у форматі RAW

18:24,
20 Листопада 2015
1685
Reuters заборонило журналістам надсилати фотографії у форматі RAW
Reuters заборонило журналістам надсилати фотографії у форматі RAW
Автори:
Інформаційне агентство Reuters змінює міжнародну політику стосовно знімків позаштатних фотографів. Агенція заборонила фотографії, що були створені у форматі RAW.

Про це пише PetaPixel.

Відтепер фотографи повинні надсилати лише ті знімки, які від початку були збережені на камерах у форматі JPEG.

Таке оголошення позаштатні фотографи отримали електронною поштою у листі від художнього редактора Reuters:

«Вітаю, 

Я хотів би передати прохання нашим фрілансерам у зв’язку зі змінами у міжнародній політиці… У майбутньому, будь ласка, не надсилайте до Reuters фото, зняті у форматі RAW або CR2. Якщо ви хочете зробити фото в RAW, це прекрасно, просто в той же час зробіть фото і у форматі JPEG. Тільки нам надсилайте фото, що від початку були в JPEG, з мінімальною обробкою (обрізання, корекція рівнів тощо)».

Представник Reuters підтвердив таку зміну політики і сказав, що рішення ухвалили з етичних міркувань та задля економії часу. 

«Фотокореспонденти Reuters, як співробітники найбільшого міжнародного мультимедійного постачальника новин у світі, працюють відповідно до інструкцій для фотографів і принципів Thomson Reuters Trust Principles», - заявляє інформагенція.

«Як свідчення очевидців подій, висвітлених самовідданими та відповідальними журналістами, фотографії Reuters повинні відображати дійсність. Й хоча ми прагнемо отримати знімок найвищої естетичної якості, наша мета не полягає у тому, щоб художньо інтерпретувати новини».

Reuters додає, що обмеження для фотографів щодо оригінального JPEG також зменшить час, за який знімок пройде шлях від камери до клієнта. 

«Швидкість дуже важлива для нас. Тому ми просимо наших фотографів оминути ці трудомісткі процеси, щоби наші клієнти змогли отримати фото швидше».

Фото RAW дійсно є більш гнучкими у постобробці, тому відповідно до нової політики Reuters вважає, що у цьому випадку існує більша ймовірність спотворити правду.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
PetaPixel
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду