«Газета.Ru» заперечує претензії на бренд «Газета»

«Раніше у вівторок портал «РАПСИ» повідомив, що «Газета.Ru» претендує у суді на бренд «Газета», котрий належить видавцю газети «Газета». Ця інформація не відповідає дійсності», – відзначає «Газета.Ru».

2 квітня 2013 року, зауважується у повідомленні видання, «Газета.Ru» дійсно подавала до Арбітражного суду Москви позовну заяву до АНО «Редакция Ежедневной газеты» про дострокове припинення правової охорони товарного знака «Газета» у зв’язку з його невикористанням.

Припинення правової охорони, нагадує видання, не означає, що бренд переходить до особи, яка подала заявку на припинення, – навпаки, з моменту припинення охорони товарний знак може використовувати будь-яка особа.

Раніше Роспатент відмовив ЗАТ «Газета.Ru» у реєстрації товарних знаків «Газета.ру», «Gazeta.ru» і «Газета.ru» через подібність до вже зареєстрованого бренду «Газета».

«Таким чином, подача позову в даному випадку є лише одним із стандартних технічних кроків, що вживаються в процесі реєстрації товарних знаків», – резюмує видання. Попереднє засідання зі справи призначено на 28 травня 2013 року. 

comments powered by Disqus