Генпрокурори країн СНД хочуть строгого контролю соціальних мереж

00:00,
14 Вересня 2011
1216

Генпрокурори країн СНД хочуть строгого контролю соціальних мереж

00:00,
14 Вересня 2011
1216
Генпрокурори країн СНД хочуть строгого контролю соціальних мереж
На засіданні Координаційного центру ради генпрокурорів СНД, що відбулося сьогодні у Мінську, активно обговорювалося питання контролю інтернет-публікацій та регулювання соціальних мереж зокрема. Генпрокурори Білорусі, Казахстану та Російської Федерації налаштовані достатньо діяльно, і говорять про необхідність жорсткого законодавчого регулювання цієї сфери, можливо, навіть на рівні ООН.  

«Практика публікацій в інтернеті різного роду статей наклепницького характеру, інсинуацій, підбурювання до порушення законодавства говорить про необхідність підготовки документу, договору, який би впорядкував користування інтернетом», – заявив Генпрокурор Білорусі Григорій Василевич, додавши, що такий документ може бути підготований на рівні ООН.

 

Генпрокурор Росії Юрій Чайка погоджується з колегами, категорично вважаючи, що соціальні мережі необхідно контролювати: «Ви бачили, що трапилося у Лондоні. На мій погляд, питання очевидне – контроль за цією діяльністю повинен бути. І я думаю, він буде розумним, в інтересах захисту свобод громадян».

 

«Тільки у російському сегменті – сотні сайтів, що закликають до екстремізму і тероризму. Сьогодні в Казахстані прокуратура вживає найжорсткіших заходів – і ми змогли домогтися закриття десятків сайтів, – розповідає про принципи роботи в Казахстані Генпрокурор країни Асхат Даулбаєв. – Питання контролю за соціальними мережами, за інтернетом – це питання майбутнього, держави повинні спільно притидіяти цьому злу».

 

Джерело Интерфакс

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду