Поліція заарештувала фотографа агенції Getty Images, який знімав заворушення у Фергюсоні (США)

00:00,
19 Серпня 2014
1289

Поліція заарештувала фотографа агенції Getty Images, який знімав заворушення у Фергюсоні (США)

00:00,
19 Серпня 2014
1289
Поліція заарештувала фотографа агенції Getty Images, який знімав заворушення у Фергюсоні (США)
Поліція США заарештувала співробітника фотоагенції Getty Скотта Олсона (Scott Olson), який висвітлював масові заворушення у місті Фергюсон. Про це повідомляє The Guardian.

Інший фотограф агенції Getty зафіксував, як Олсона від дорожнього патруля штату Міссурі (Missouri State Highway Patrol). Поліція запобігала зборам людей на тій площі. На думку фотографі, Олсон міг відмовитися піти звідти.

Віце-президент новинної агенції Getty Images Панчо Бернасконі (Pancho Bernasconi) заявив, що їхній колектив підтримує Олсона та наполягає на його праві висвітлювати події у Фергюсоні. Він також заявив, що їхня компанія працює над тим, аби їхнього колегу випустили якнайшвидше.

«Ми наполегливо протестуємо проти його арешту і маємо впевнитися, що він має змогу відносити свою важливу роботу зі знімання одних із найбільш знакових зображень цієї новинної історії», - наголосив Бернасконі.

Речник поліції міста Сент-Луїс (штат Міссурі) розповів, за яких умов арештували журналіста. За його словами, силовиками було організовано спеціальну протестну зону, а також місце для медіа на протилежному від неї боці. Олсона затримали через дорогу від площі для преси, сказав представник поліції.

Це не перший випадок арешту журналіста від  початку протестів у Фергюсоні. Минулого тижня на кілька годин затримали Раяна Рейлі (Ryan J Reilly) із Huffington Post та Веслі Ловері (Wesley Lowery) із Washington Post.

Барак Обама висловив стурбованість фактом арешту журналістів у Фергюсоні минулого тижня, закликавши поліцію не чіпати медівників, які лише намагаються виконувати їхню роботу.

Пізніше також з’явилася судова угода, підписана вповноваженими посадовими особами штату Міссурі. В ній декларувалося, що журналістів, які висвітлюють протести, не можна затримувати, окрім якщо вони загрожують публічній безпеці або перешкоджають поліції.

Протести у місті Фергюсон розпочалися після вбивства поліцейським 18-річного афроамериканця Майкла Брауна.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
entertecno.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду