АУП презентувала перші три номери інтерактивного журналу для дітей MediaGuide

АУП презентувала перші три номери інтерактивного журналу для дітей MediaGuide

16:34,
16 Липня 2015
7478

АУП презентувала перші три номери інтерактивного журналу для дітей MediaGuide

16:34,
16 Липня 2015
7478
АУП презентувала перші три номери інтерактивного журналу для дітей MediaGuide
АУП презентувала перші три номери інтерактивного журналу для дітей MediaGuide
Автори:
Перші випуски присвячені темам «Газета», «Книги», «Кіно». Плануються номери про анімацію, інтернет на журнал.

Про це повідомляє Академія української преси на порталі «Медіаосвіта і медіаграмотність».

Автором та редактором проекту стала Елла Баран, аспірантка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Наразі презентовано три номери журналу: MediaGuide#Газета, MediaGuide#Книги та MediaGuide#Кіно.

В анонсі зазначається, що MediaGuide#Газета створено для підвищення рівня медіаграмотності дітей. Окрім того, за його допомогою пропонується оптимізувати навчальний процес, включивши проект в комплекс медіосвітнього курсу як додатковий майданчик для практичної діяльності дитини.

У MediaGuide#Книги йдеться про «безліч родзинок книжкового виміру», та  пропонується створити власний книжковий продукт.

 Випуск MediaGuide#Кіно розповідає про зародження, поширення, основні етапи створення кіно. Читачеві буде надано змогу перевірити свої знання в кіносфері.

Усі випуски об’єднані одним героєм-провідником: ракетою-олівцем Олі.

Журнали мають однакові рубрики: Медіапростір, МедіаЛенд, DIY (Do-it-yourself). Медіапростір містить три розділи: «Вперед — у минуле» (розповідає про історію становлення теми), «Медіакомпас» (присвячений опису сучасного стану теми), «Словник» (тут подаються цікаві терміни з теми ).

МедіаЛенд охоплює розділи «ІнформБонус», «Поза межами» та «Цікаво про..», у яких наводяться додаткові цікаві факти з теми. DIY складається з розділів «Практичний путівник», «Допоміжні матеріали» та «Інформпостер», у яких описано, як створити власний медіапродукт, а також надано невелике домашнє завдання або контрольний тест.

Портал повідомляє, що допомогу для виготовлення журналу MediaGuide надали Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Інтерньюз та програма MYMEDIA, що фінансується DANIDA.

Нагадаємо, що раніше MediaSapiens публікував результати дослідження «Впровадження медіаосвіти та медіаграмотності в загальноосвітніх школах України».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Скрін-шот .aup.com.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду