АУП продовжує серію семінарів «Практична медіаосвіта» – тепер у Дніпропетровську

І в Дніпропетровській, і в Запорізькій областях по 10 шкіл є учасниками експерименту «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів», який передбачає вперше в країні введення спецкурсу «Медіакультура» в регулярну шкільну освіту.

Перший день семінару був присвячений теоретичному блоку, під час якого представники АУП – Президент проф. В.Іванов та Директор фонду О.Волошенюк, прочитали лекції «Медіа і громадська думка», «Ефекти мас-медіа», «Стандарти журналістики», «Український медіа простір: тенденції розвитку».

Наступного дня відбулося моделювання медіаосвітнього уроку, де педагоги виступали в якості учнів. Практикум провели співробітники лабораторії масової комунікації та медіаосвіти під керівництвом завідувачки к.п.н. Л.А. Найдьонової.

Під час заходу були презентовані підходи до впровадження медіаосвіти в середній школі та програми освітян Дніпропетровської та Запорізької областей по впровадженню медіаосвіти в середній школі.

Раніше участь у цьому навчальному експерименті уже брали вчителі Полтавщини та Луганщини.  

Захід пройшов за підтримки Програми ЗМІ Міжнародного фонду «Відродження».

comments powered by Disqus