В Україні відкрилась перша Школа цифрової безпеки

В Україні відкрилась перша Школа цифрової безпеки

14:50,
4 Вересня 2015
4841

В Україні відкрилась перша Школа цифрової безпеки

14:50,
4 Вересня 2015
4841
В Україні відкрилась перша Школа цифрової безпеки
В Україні відкрилась перша Школа цифрової безпеки
Автори:
3 вересня 2015 року відбулось відкриття першої в Україні Школи цифрової безпеки (Digital Security School Ukraine DSS380) – спільного проекту компанії eQualit.ie (Монреаль, Канада) та ГО «Інтерньюз-Україна» (Київ, Україна).

Digital Security School Ukraine це унікальний проект, створений для представників українських правозахисників, представників ЗМІ та громадських організацій України, що надаватиме різні продукти і сервіси з цифрової безпеки.

Робота школи передбачає проведення безкоштовних спеціалізованих тренінгів, експертних консультацій, надання приміщення для профільних заходів та впровадження захисту від DDoS -атак.

Впродовж року провідні спеціалісти з Канади, України та інших краін розповідатимуть про основні цифрові загрози та виклики (наприклад, як зловмисники «ламають» сайти, як проводять DDoS-атаки тощо), а також пояснюватимуть, як від захиститися.

Під час навчання тренери також консультуватимуть в особистому порядку кожного учасника з приводу безпеки сайту його/її організації.

Подібні школи вже працюють в Тунісі і Вільнюсі. Школа цифрової безпеки в Україні має багато амбітних планів, які покликані підвищити загальний рівень цифрової захищеності серед журналістів, правозахисників, громадських активістів.

Контакти Школи цифрової безпеки:

офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

вул. Ризька, 15, м. Київ

+38 (044) 458 44 40

+38(095)91-044-91

www.dss380.org

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду