48% працівниць австралійських ЗМІ стикалися із залякуваннями та насильством

48% працівниць австралійських ЗМІ стикалися із залякуваннями та насильством

10:40,
8 Березня 2016
2064

48% працівниць австралійських ЗМІ стикалися із залякуваннями та насильством

10:40,
8 Березня 2016
2064
48% працівниць австралійських ЗМІ стикалися із залякуваннями та насильством
48% працівниць австралійських ЗМІ стикалися із залякуваннями та насильством
Автори:
Згідно дослідження «Товариші понад заслугами» (Mates over Merit), проведеного організацією Women In Media за підтримки Media, Entertainment & Arts Alliance (MEAA) в Австралії, понад 48% працівниць ЗМІ країни стикалися з залякуванням, насильством або сексуальними домаганнями.

Про це повідомляє Forbes.

В опитуванні, яке проходило у вересні-грудні минулого року , взяли участь понад тисячу австралійських журналістів, майже 92% з яких – жінки.

Згідно з дослідженням, майже половина жінок (48%), що працюють в австралійських ЗМІ, відчували залякування, насильство або сексуальні домагання на роботі. Понад 40% з них сказали, що піддавалися переслідуванням, знущанням чи тролінгу у соціальних медіа під час взаємодії з аудиторією: від дрібних інцидентів й аж до погроз вбивством. Деякі з них змушені були припинити висвітлювати тему або навіть змінити профессію.

Опитування показало, що в австралійських ЗМІ панує культура відзначання по дружбі, а не за досягнення. Наявна терпимість до сексуальних зловживань та тільки декларація на словах необхідності балансу сім’ї та роботи, крім того, є нерівність в оплаті праці чоловіків та жінок. Журналістки з тривалою кар’єрою зазначали, що стикалися з проблемою ейджизму. Forbes констатує, що отримані результати суголосні з доповіддю «Становище жінок в медіа США», опублікованою минулоріч  Women’s Media Center, яка продемонструвала низький статус жінок у сфері новин і розваг в Штатах.

«Прогрес в справі рівності жінок у засобах масової інформації  йде гнітюче повільно», - каже національна координаторка Women In Media Трейсі Спайсер (Tracey Spicer) – ведуча програми Sky News Australia, оглядачка в газеті та викладачка Australian Film, Television & Radio School.

«Зараз у цій сфері працює більше жінок, ніж в усі попередні часи, однак вони, як і раніше, домінують на низькооплачуваних, менш впливових посадах. Засоби масової інформації часто називають дзеркалом суспільства. Але вони не в змозі відобразити наше різноманіття. Я знаю, що чоловіки як і раніше становлять 90% спортивних репортерів», - зазначила пані Спайсер.

Women In Media проводить  кампанію задля усунення нерівності в оплаті праці та кар’єрних можливостях, зокрема в питаннях декретної відпустки, виплатах для декретної відпустки, кращої звітності по змінам у складі редакцій та структури управління. В MEAA наголосили, що використовуватимуть дослідження у співпраці з роботодавцями у медіа.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Фото: dawn.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду