Журналісти-екстремали не припиняють висвітлювати ураган Ірма

Журналісти-екстремали не припиняють висвітлювати ураган Ірма

12:17,
11 Вересня 2017
1931

Журналісти-екстремали не припиняють висвітлювати ураган Ірма

12:17,
11 Вересня 2017
1931
Журналісти-екстремали не припиняють висвітлювати ураган Ірма
Журналісти-екстремали не припиняють висвітлювати ураган Ірма
Автори:
У той час як мешканцям американського штату Флорида радять не залишати будинків, тележурналісти активно знімають відеорепортажі про ураган Ірма.

Добірку їхніх відео зібрало видання The Guardian.

«Здається, це стало ритуалом посвячення для кожного тележурналіста та метеоролога – наважитися вийти працювати в епіцентрі шаленого шторму. Репортери, що свідчать наживо, постійно мають скуйовджене вітром волосся, змоклі куртки й просотані водою мікрофони, і водночас намагаються зберігати спокій та продовжувати вести репортаж на камеру», - пише видання.

Як повідомила BBC, ураган вдарив 10 вересня по острову Марко біля західного узбережжя Флориди зі швидкістю вітру до 192 км/год. Згодом він досяг материкової частини штату на південь від міста Нейплс: по узбережжю вдарили гігантські штормові хвилі висотою до 4,5 метра, розпочалися зливи. Наразі без електрики залишаються понад 3 млн домогосподарств. Раніше стихіне лихо призвело до значних руйнувань в країнах Карибського басейну, де загинуло щонайменше 28 людей.

Репортаж журналіста телеканалу CNN Білла Вейра (Bill Weir).

Репортаж його колеги Кріса Куомо (Chris Cuomo).

Їхній досвід далеко не унікальний. Десятки інших репортерів боряться з немислимими погодними умовами, аби розповідати про стихійне лихо.

На відео The Weather Channel журналіст Майк Сейдал (Mike Seidal).

Як пише The Guardian, у соціальних мережах активно поширювали репортажі про ураган Ірма, хоча водночас деякі користувачі розцінили таку практику висвітлення подій як «непотрібну» та «небезпечну для життя».

Скріншот Twitter

Нагадаємо, днями у Facebook Live почали з’являтися фейкові відео урагану Ірма Національна погодна служба США випустила попередження про те, аби користувачі не вірили випадковим відео та прогнозам погоди в мережі. Одне з таких відео поширив у Twitter директор з соцмереж Білого дому Ден Скавіно-молодший (Dan Scavino Jr.), за що його розкритикували.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Marcus Yam/LA Times via Getty Images
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду