Пулітцер-2017 у деталях — за що й кому дали найпрестижнішу журналістську премію
Розслідування схем фармацевтичних компаній, які призвели до смертей тисяч людей у Західній Вірджинії, матеріали про приховування сексуального насильства в університеті, фоторепортаж про масові вбивства на Філіппінах — це лише частина матеріалів, які цього року здобули Пулітцерівську премію.
«Ми всі оповідачі історій»: чого навчає онлайн-курс від студії Pixar
Творці стрічок «У пошуках Немо» і «Рататуй» демонструють шлях створення мультфільму від ідеї до прем’єри та діляться секретами, як розповісти цікаву історію.
Як я отримала сертифікат експертки з гендеру
Історія про те, як я проходила перший у житті онлайн-курс «Жінки та чоловіки: гендер для всіх» на платформі Prometheus - чому це зона комфорту для інтроверта і як усе це взагалі працює.
План саморозвитку-2017: корисні онлайн-ресурси
Прочитати заплановані книжки, пройти (до кінця!) онлайн-курси, зануритися в мистецтво, відвідати найкращі музеї і спланувати мандрівку — інтернет пропонує безліч способів зробити це нарешті. І навіть написати листа в майбутнє — аби нічого не забути.
«Ви маєте вислухати історію навіть тієї людини, яка скоїла смертельний злочин», - журналістка BBC
«ВВС лише через 50 років прийняла одну цінність — в центрі всього, що ми робимо, має бути аудиторія», - вважає журналістка Анджеліна Фуско.
Магія онлайн-тестів: чому важко оминути
Редактори «Платформи», Zaxid.net та «Медузи» розповідають, чому використовують формат тестів та чи багато ресурсів це потребує.
Редактор Focus.ua: чому жанр лонгріду скомпрометовано
«Писати лонгрід – це як будувати дім. Коли щось не так із фундаментом, потрібно все знести й перезалити фундамент», – стверджує головний редактор Focus.ua Михайло Крігель.
Якими будуть мови майбутнього та де їх вивчати в інтернеті
Ми зробили підбірку онлайн-ресурсів, де можна почати чи продовжити вивчення перспективних мов: серед них, зокрема, іспанська, арабська, мандаринська та інші.
Ася Казанцева: Функція наукової журналістики — підвищувати особисту безпеку
Як стати професійним науковим журналістом, на майстер-класі розповіла авторка книжки «В інтернеті хтось помиляється» Ася Казанцева.
Як удосконалити свою українську: п’ять онлайн-ресурсів
Чи знаєте ви, що таке «самолуп» і «реченець»? Яка різниця між «вірогідним» і «ймовірним»? Ми дібрали найкращі онлайн-ресурси, які допоможуть удосконалити свою українську, а також стануть у пригоді, якщо ви перебуваєте в процесі вивчення мови.

Автори

К
С