Як я отримала сертифікат експертки з гендеру
Історія про те, як я проходила перший у житті онлайн-курс «Жінки та чоловіки: гендер для всіх» на платформі Prometheus - чому це зона комфорту для інтроверта і як усе це взагалі працює.
План саморозвитку-2017: корисні онлайн-ресурси
Прочитати заплановані книжки, пройти (до кінця!) онлайн-курси, зануритися в мистецтво, відвідати найкращі музеї і спланувати мандрівку — інтернет пропонує безліч способів зробити це нарешті. І навіть написати листа в майбутнє — аби нічого не забути.
«Ви маєте вислухати історію навіть тієї людини, яка скоїла смертельний злочин», - журналістка BBC
«ВВС лише через 50 років прийняла одну цінність — в центрі всього, що ми робимо, має бути аудиторія», - вважає журналістка Анджеліна Фуско.
Магія онлайн-тестів: чому важко оминути
Редактори «Платформи», Zaxid.net та «Медузи» розповідають, чому використовують формат тестів та чи багато ресурсів це потребує.
Редактор Focus.ua: чому жанр лонгріду скомпрометовано
«Писати лонгрід – це як будувати дім. Коли щось не так із фундаментом, потрібно все знести й перезалити фундамент», – стверджує головний редактор Focus.ua Михайло Крігель.
Якими будуть мови майбутнього та де їх вивчати в інтернеті
Ми зробили підбірку онлайн-ресурсів, де можна почати чи продовжити вивчення перспективних мов: серед них, зокрема, іспанська, арабська, мандаринська та інші.
Ася Казанцева: Функція наукової журналістики — підвищувати особисту безпеку
Як стати професійним науковим журналістом, на майстер-класі розповіла авторка книжки «В інтернеті хтось помиляється» Ася Казанцева.
Як удосконалити свою українську: п’ять онлайн-ресурсів
Чи знаєте ви, що таке «самолуп» і «реченець»? Яка різниця між «вірогідним» і «ймовірним»? Ми дібрали найкращі онлайн-ресурси, які допоможуть удосконалити свою українську, а також стануть у пригоді, якщо ви перебуваєте в процесі вивчення мови.
Українські тревел-блоги: від щоденника авантюр до прибуткового блогу
Ми дібрали кілька українських тревел-блогів, автори яких розповідають, як зберігати спокій, не померти з голоду й побачити справжнє, а не туристичне. Деякі з них лишилися у форматі щоденника в соцмережі, а деякі переросли в прибуткові блоги.
Шеф-редактор Cultprostir.ua Ігор Панасов: «Зі словом «культура» приблизно така ситуація, як зі словом «комунізм»»
Відсутність грошей та медіазірок, помилки топ-менеджменту й застаріле сприйняття культури. Це лише деякі проблеми, від яких потерпає культурна журналістика та сфера загалом, розповів Ігор Панасов – шеф-редактор онлайн-платформи Cultprostir.ua.

Автори

К
С