Елена Лобова: «Единой системы правительственной коммуникации в стране нет»
О плюсах и минусах государственной коммуникации - в интервью MediaSapiens рассказала Елена Лобова, консультант по вопросам образования в сфере коммуникаций The Communication Reform Group при Кабинете министров Украины.
Як ЗМІ проінтерпретували меседжі Порошенка про децентралізацію
Проблема новинних ресурсів - відсутність бекґраундів. Майже ніхто не нагадав громадськості, що відбувалося під час прийняття змін до Конституції у першому читанні.
Україна як глуха європейська провінція
або Про маргінальність українських медіа та українського політикуму на фоні паризький подій.
Про людяність, свободу і відповідальність в часи війни
Лекція для студентів-журналістів першого курсу Київського університету імені Бориса Грінченка.
Чому турецькі журналісти порівнюють Ердогана з Януковичем
У Туреччині зараз здійснюється тотальний тиск на ті ЗМІ, які хоч якось відхиляються у своїй позиції від офіційної лінії, вже не кажучи про тих, які пишуть про корупцію в оточенні Ердогана. Газета Zaman, у якій ми побували, – одна з таких.
Twilight of Russian Journalism. Propaganda-2014
During last year, Russian media made a firm image of Ukraine as an enemy to Russians. Conclusions of Russian media monitoring in 2014.
Сутінки російської журналістики. Пропаганда-2014
За рік російські ЗМІ в очах своїх громадян створили стійкий образ України як ворога. Підсумки моніторингу російських ЗМІ за 2014 рік.
Між безпекою і розвитком
Громадське обговорення Стратегії розвитку інформаційного простору України.
Андреас Умланд: Западная общественность не привыкла к такого рода информационной войне
Немецкий эксперт о том, почему Запад только сейчас начал понимать масштаб информационной войны, почему не стоит нынешние события сравнивать со Второй мировой и что нужно противопоставлять российской пропаганде. 
Пару слов о солидарности в дни войны
8 сентября 1943 года в Германии был казнен чешский журналист, писатель-антифашист Юлиус Фучик. Именно этот день с 1958 года стал отмечаться как Международный день солидарности журналистов во всем мире.

Автори

К
С