Проект Teen Screen: як школярів навчають у студії англомовної журналістики
Навчити підлітків медіаграмотності та основ журналістської професії, а також дати можливість практикувати англійську мову — такі завдання ставлять перед собою засновники проекту Teen Screen, українська журналістка Марина Кафтан та британський режисер Боб Скіннер.
Безкоштовні фото в інтернеті: де шукати?
Які фото в інтернеті можна використовувати безкоштовно? За яких умов? Де знаходити знімки, доступні для поширення?
Журналістська освіта в Німеччині: розмаїття й неакадемічність
Журналістська освіта в Німеччині дуже неформалізована, факультети журналістики не є найпопулярнішим способом потрапити в професію.
Журфаки Польщі: інноваційні, та чи відповідають потребам ринку?
Польські факультети журналістики орієнтуються на практику, додаючи в програми курси з нових медіа, менеджменту, просування контенту тощо. Ми запитали у випускників і викладачів, які переваги такої освіти й наскільки важливим для журналістів є диплом, щоб працевлаштуватися.
Марта Дичок: «Після Євромайдану я не бачу в українській журналістиці великих змін»
Українське медіасередовище, попри сподівання, не сильно змінилося після Євромайдану, журналісти часто забувають про завдання своєї професії, а державні агенції мали б оперативно надавати об’єктивну інформацію про наші події західним медіа, випереджаючи в цьому російські джерела.
Діалог в умовах війни?
Чи можливий і чи потрібен діалог між журналістами, які висвітлюють конфлікт на Сході Україні по різні боки лінії фронту і займають діаметрально протилежні позиції? Чи може цей діалог вплинути на хід подій? З ким взагалі потрібно вести діалог на непідконтрольних Україні територіях?
Наталя Шевченко: Наявність науково-популярних платформ свідчить про те, що в державі є ідеологія й вона себе якось позиціює у світі
Наталя Шевченко та Михайло Богомаз називають себе «божевільним подружжям фотографів дикої природи». Маючи досвід роботи в National Geographic, сьогодні вони планують створити власний науково-популярний проект.
Медіаосвіта як протидія інформаційній агресії
Про значення медіаграмотності в умовах війни та нинішній стан впровадження медіаосвіти в навчальний процес говорили під час конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», що відбулась 16-17 квітня в Києві.
Як виробити імунітет проти грибка пропаганди
Досвід Латвії в інформаційній війні, відповідь на російську пропаганду в інтернеті та помилки чиновників — ці питання обговорювали в Українському кризовому медіацентрі Максим Саваневський, Євген Федченко, Ярина Ключковська, Сарміте Елерте та інші експерти
Євген Федченко: Нова книга Пітера Померанцева – це документалістика, покладена на текст
Пітер Померанцев у Львові презентував свою книгу Nothing Is True And Everything Is Possible («Нічого правдивого, все можливе»). Розповів, що мав на меті, пишучи її, як добирав героїв, поділився власними спостереженнями про особливості російського суспільства.

Автори

К
С