«В Латвии все уже понимают, что такое российская пропаганда, но часть населения с ней согласна», — латышская журналистка Санита Емберга
Известная латышская журналистка рассказала о работе некоммерческого центра журналистских расследований, главных месседжах российской пропаганды в Латвии и невозможности ее опровержения для старшего поколения.
Вісім публікацій про незалежність України — огляд іноземних медіа
Сьогодні Україна відзначає 26-ту річницю незалежності. MediaSapiens вирішив пригадати, як про референдум 1991 року та Акт проголошення незалежності України писали в іноземних медіа.
Три нові репортажні книжки: від Орвелла-солдата до реалій сучасної України
Огляд книжок «Вбити дракона. Українські революції» Катажини Квятковської-Москалевич, «Данина Каталонії» Джорджа Орвелла та альманаху творів фіналістів конкурсу художнього ропортажу «Самовидець-2017».
Книжки для журналістів: «Пиши, сокращай», есеї Гавела та художній репортаж із Кабула
У травневій добірці MediaSapiens — російський (анти)підручник із написання текстів, художній репортаж норвежки та публіцистика найвідомішого чеха.
Три книжки про жінок із власною думкою
У березневому огляді — історії пакистанської правозахисниці, данської актриси та британської мандрівниці-шпигунки, записані найкращими журналістами.
Декрет, революції, риторика: три книжки на кінець зими
Особистий досвід найвідомішого українського тата в декреті Артема Чапая, погляд на революції в Ефіопії та Ірані Ришарда Капусцінського та інструкція створення успішної промови від Кріса Андерсона.
Школярі, які створюють єдину газету в прифронтовому місті, знімають відеоновини
Єдину міську газету «Голоса города» в м. Миколаївці на Донеччині вже майже півтора року створюють школярі, а фінансує фонд німецької газети Taz. Віднедавна підлітки знімають і відеоролики про життя міста.
Читання січня: книжки про Різдво та захопливий нон-фікшн
Вічна різдвяна класика (Діккенс) та новіші українські видання (оповідання вітчизняних письменників, біографія Нельсона Мандели, есеї літературознавця) у січневому огляді MediaSapiens.
Книжки грудня: час шукати подарунки
У метушливий передсвятковий період MediaSapiens радить, які книжки варто придбати для подарунків колегам-медійникам.
Російська пропаганда в Німеччині, Польщі та Грузії: що нового?
Яким чином проросійські ЗМІ просувають наратив щодо України і яких «агентів» використовує Росія у гібридній війни – розповідають іноземні журналісти.

Автори

К
С