Книжки для журналістів: «Пиши, сокращай», есеї Гавела та художній репортаж із Кабула
У травневій добірці MediaSapiens — російський (анти)підручник із написання текстів, художній репортаж норвежки та публіцистика найвідомішого чеха.
Три книжки про жінок із власною думкою
У березневому огляді — історії пакистанської правозахисниці, данської актриси та британської мандрівниці-шпигунки, записані найкращими журналістами.
Декрет, революції, риторика: три книжки на кінець зими
Особистий досвід найвідомішого українського тата в декреті Артема Чапая, погляд на революції в Ефіопії та Ірані Ришарда Капусцінського та інструкція створення успішної промови від Кріса Андерсона.
Школярі, які створюють єдину газету в прифронтовому місті, знімають відеоновини
Єдину міську газету «Голоса города» в м. Миколаївці на Донеччині вже майже півтора року створюють школярі, а фінансує фонд німецької газети Taz. Віднедавна підлітки знімають і відеоролики про життя міста.
Читання січня: книжки про Різдво та захопливий нон-фікшн
Вічна різдвяна класика (Діккенс) та новіші українські видання (оповідання вітчизняних письменників, біографія Нельсона Мандели, есеї літературознавця) у січневому огляді MediaSapiens.
Книжки грудня: час шукати подарунки
У метушливий передсвятковий період MediaSapiens радить, які книжки варто придбати для подарунків колегам-медійникам.
Російська пропаганда в Німеччині, Польщі та Грузії: що нового?
Яким чином проросійські ЗМІ просувають наратив щодо України і яких «агентів» використовує Росія у гібридній війни – розповідають іноземні журналісти.
Підозрілий крематорій і «мандрівні тури» для педофілів - про найбільш ризиковані розслідування іноземних журналістів
Коли прихована камера, провокації й робота під прикриттям є виправданою – про резонансні розслідування розповіли журналісти з Польщі та Румунії.
Школярі прифронтових територій: кіно про сни, тексти про будні
Волонтерські організації започаткували для дітей прифронтових селищ Донецької та Луганської областей навчання кіномистецтва й стандартів журналістики.
Книжки для журналістів: що читати в листопаді
Есеїстика Андрія Бондаря «І тим, що в гробах», книжка маркетолога Йони Берґера «Заразливий» та «Перехожі» — історії з Азії, зібрані Богданом Логвиненком

Автори

К
С