Зірка «Друзів» Метт ЛеБлан підписав контракт із Top Gear
Американський актор Метт ЛеБлан підписав контракт з ВВС на участь у двох сезонах програми Top Gear.
Кінокаталогу IMDb заборонили публікувати вік акторів
Одному з найбільших кінокаталогів IMDb і ряду інших сайтів заборонили публікувати вік і дату народження акторів, якщо вони про це попросять.
Відомі американські газети підрахували, що більшість заяв Трампа - брехливі
У вихідні, напередодні перших президентських дебатів 2016 року, чотири новинні організації прийшли до аналогічного висновку: Дональд Трамп обманює частіше, ніж Гілларі Клінтон, пише CNN.
Deutsche Welle подала позов проти турецького міністерства
26 вересня медіакорпорація Deutsche Welle подала цивільний позов до суду Анкари (Туреччина) через конфіскацію телевізійного інтерв'ю з міністром Туреччини у справах молоді та спорту Акіфом Чагатайем Киличем для програми медіакомпанії Deutsche Welle Conflict Zone.
Google на початку жовтня презентує новий продукт
Google влаштував велику рекламну кампанію щодо презентації нового продукту, яка відбудеться 4 жовтня.
Snapchat розробив окуляри з відеокамерою
Компанія Snapchat, головним продуктом якої є однойменний мобільний додаток для обміну фотографіями і короткими відео, оголосила про випуск сонячних окулярів з вбудованою камерою.
Індійський суд обмежив передачу персональних даних від WhatsApp до Facebook
Двоє студентів в Індії подали позов проти Facebook за порушення політики конфіденційності.
На якому етапі перебуває впровадження медіаосвіти в Україні? (дослідження)
Експерти й вчителі наполягають на двох формах упровадження медіаосвіти: інтеграції її в різні дисципліни й викладанні окремої дисципліни з власною системою оцінювання. Більшість опитаних вчителів вважає, що поширення курсу з медіаграмотності прискориться у разі, якщо Міністерство освіти та науки видасть наказ про обов’язкове запровадження медіаосвіти.
В Китаї журналістку відсторонили від роботи через окуляри і парасольку
Журналістку китайського телеканалу сфотографували під час роботи: вона брала інтерв'ю під парасолькою і в сонячних окулярах, захищаючись таким чином від сонця.
У Facebook Messenger з'явилася функція опитування
У Facebook Messenger з'явилися нові функції: опитування та швидкий доступ до грошових переказів. Наразі скористатися ними можуть тільки користувачі в США.

Автори

S
К
С