Хадіджу Ісмаїлову звільнили з азербайджанської в’язниці
Відому азербайджанську журналістку Хадіджу Ісмаїлову, колишню співробітницю азербайджанської редакції Радіо Свобода, звільнили з в’язниці.
Російські ЗМІ поширюють фейкові новини про перегляд санкцій ЄС щодо Росії – огляд дезінформації
Цього тижня російські медіа виявили значне зростання уваги до можливого, невдовзі, перегляду санкцій ЄС щодо Росії, зазначається в огляді дезінформації, який публікує спеціальна оперативна група Євросоюзу StratCom East, що бореться проти російської кампанії з дезінформації.
Росіянина ув'язнили за репост повідомлення журналіста ЛІГА.net
Совєтський районний суд Астрахані 16 травня виніс вирок керівнику руху «Русские Астрахани» Ігорю Стеніну у вигляді двох років позбавлення волі за репост повідомлення журналіста ЛІГА.net.
У Facebook вибачилися за заборону фото повної моделі
Соцмережа Facebook вибачилася за відмову опублікувати зображення повної моделі Тесс Холлідней у бікіні, запропоноване для реклами.
Google у Парижі перевіряють податківці
У межах розслідування податкового шахрайства французькі чиновники перевіряють паризькі офіси компанії Google.
Android-пристрої почнуть впізнавати своїх власників без пароля
Компанія Google до кінця цього року надасть розробникам технологію Project Abacus, що дозволяє отримувати доступ до Android-додатків без введення пароля.
Facebook по-новому відбиратиме «популярні новини»
Соціальна мережа Facebook внесе зміни в алгоритм відбору і показу «популярних новин» у зв'язку з підозрами в замовчуванні тих чи інших тем.
Білоруські медіа «не помічають» війни в Україні, - українські експерти
Тема військового конфлікту на Сході України білоруськими медіа висвітлюється дуже мало, ЗМІ її практично ігнорують.
У Казахстані журналістку засудили за наклеп
У Казахстані відому журналістку Ґузяль Байдалінову засудили до півтора року позбавлення волі, визнавши її винною за звинуваченнями в наклепі.
IAB Hackaton – знайдено перші ідеї для телебачення майбутнього
36 годин поспіль тривав перший хакатон Незалежної асоціації телерадіомовників IAB Hackaton Broadcast LAB, який відбувся у Києві. Його метою було знайти сучасні, мультимедійні рішення для розвитку телекомунікаційного ринку України.

Автори

S
К