Сервіс Airbnb попросив своїх користувачів надати притулок в Барселоні тим, хто постраждав від теракту
Онлайн-сервіс з розміщення, пошуку та короткострокової оренди житла по всьому світі Airbnb закликав своїх користувачів допомогти постраждалим від теракту в Барселоні.
YouTube запроваджує окрему секцію для «термінових новин»
Відеоплатформа YouTube запроваджує нову секцію для термінових новин (breaking news) у мобільні додатки та на домашню сторінку.
У США прес-секретар суду випадково розповів журналістові, що він б’є байдики на роботі
Прес-секретар судової системи Нью-Йорка Девід Букстейвер (David Bookstaver) випадкво набрав номер журналіста під час розмови з колегами. Так журналіст дізнався, що Букстейвер отримував зарплатню в 166 тисяч доларів на рік й при цьому рідко з’являвся на роботі.
Керівник 21st Century Fox засудив Трампа через марш крайніх правих
Виконавчий директор кінокомпанії 21st Century Fox Джеймс Мердок (James Murdoch) різко засудив реакцію президента США Дональда Трампа на марш крайніх правих в Шарлотсвіллі.
Netflix планує витратити 7 млрд доларів на контент наступного року
Керівник відділу контенту американського провайдера інтернет-телебачення та кінокомпанії Netflix Тед Сарандос (Ted Sarandos) заявив, що організація планує витратити 7 мільярдів доларів на виробництво власного контенту в 2018 році.
У Китаї розпочав роботу перший інтернет-суд
Офіційна церемонія відкриття першого в Китаї інтернет-суду відбулася в місті Ханчжоу 18 серпня.
Видання BuzzFeed викрило, як для проросійського фейку підробили сайт The Guardian
Фейкові історії публікуються на замаскованих під відомі міжнародні видання доменах, як-от The Guardian, The Atlantic та Al Jazeera, а потім перекладаються для пропагандистських російських ЗМІ.
Цукерберг про Шарлотсвілл: «Ми повинні зблизити людей»
CEO соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) пояснив політику Facebook щодо мови ворожнечі та заявив, що задля зменшення ненависті в суспільстві людям потрібно зблизитися.
Google Earth створила 22 інтерактивні екскурсії по традиційних домівках різних народів світу
Програма Google Earth створила 22 нові екскурсії по традиційних домівках різних народів світу для проекту This is Home.
Facebook оголосив війну клікбейтним картинкам, які видають себе за відео
Соціальна мережа Facebook буде опускати в стрічці новин пости, які містять статичні зображення, що маскуються під відео.

Автори

S
К
С