«Прощай, немытая Россия?..»
Навіть найбільш проросійський «Інтер» не встигає за трендами кремлівської пропаганди, а інформаційні простори двох країн усе більше віддаляються один від одного. Порівняння політичних маніпуляцій у російських ЗМІ та на українському ТБ в червні 2017 року.
Російська пропаганда про події в Україні: тенденції 2014–2016 років
Пропагандистські зусилля контрольованих російською владою ЗМІ (друкованих та електронних) щодо висвітлення подій в Україні впродовж 2014–2016 років були важливим інструментом легітимації та втілення російських планів із підриву єдності українського суспільства та знищення української держави.
«Корисні ідіоти» гірші за пропаганду
Українські політики дали російським ЗМІ стільки дискредитаційного матеріалу про власну державу, що навіть окремі українські телеканали, традиційно опозиційні до влади, не зважилися озвучувати в ефірі все підряд. Порівняння політичних маніпуляцій у російських ЗМІ та на українському телебаченні у травні 2017 р.
«Інтер» змагається за звання «п’ятої колони»?
«Інтер» підхоплював лише ті «сюжети» російської пропаганди, які були вочевидь вигідними для його власників із числа керівників «Опозиційного блоку». Порівняння політичних маніпуляцій у російських ЗМІ та на українському ТБ у квітні 2017 р.
«Інтер» біжить попереду російських «паротягів»
У березні «Інтер» перевиконав «норму» ретрансляції меседжів російської пропаганди. Порівняння політичних маніпуляцій у російських ЗМІ та на українському ТБ за березень 2017 р.
Антиблокадна синергія пропаганди
Порівняння політичних маніпуляцій у російських ЗМІ та на українському ТБ за лютий 2017 р.
В июле роспропаганда активно отрицала версию о «российском следе» убийства Шеремета
Обзор освещения российскими телеканалами событий в Украине в июле 2016 года.
Кремль маскирует агрессию примирительной риторикой
Обзор освещения российскими телеканалами событий в Украине в июне 2016 года.
Унижать Порошенко, раскручивать Савченко, пугать националистами
Майские праздники опять стали поводом для нагнетания страха перед якобы «неонацистской угрозой», исходящей от Украины. Обзор пропаганды на российских телеканалах в мае 2016 г.
How they destroy Nadiya (Hope). Review of propaganda on Russian TV channels in March – April 2016
In March – April, Russian TV channels used against Savchenko the same methods they used when covering the beginning of Euromaidan protests in Kyiv. Both nowandthenthe subject of attack was put into the context of radical, violent actions of anonymous thugs in masks, ultra-nationalistic statements and associations with symbols representing the “evil”. Review of propaganda on Russian TV channels in March-April 2016.

Автори

К
С