Як зустріти осінь із користю: огляд конкурсів та стипендій для журналістів
Стипендія на відвідування TED-конференції у Ванкувері, стажування в американських виданнях для молодих журналістів і змагання за грант для фотографів на тему «Загроза Арктиці».
Помилки медіагігантів. Чому CNN видалив скандальне розслідування про Трампа й Росію
CNN не лише видалив розслідування з сайту, а й упровадив особливий статус публікації матеріалів про Росію — необхідність додаткового узгодження з керівництвом. А саму публікацію назвав своїм massive fuck up. То що було не так із розслідуванням?
Ми намагаємося пояснити журналістам, як не бути гомофобами і не тиражувати гомофобів, — співавторки курсу «Як писати про ЛГБТ»
На освітній платформі Prometheus стартував курс «Як писати про ЛГБТ». У ньому пояснюють, як неупереджено та достовірно розповідати про ЛГБТ-людей. Лекції розраховані не лише на журналістів, але й правозахисників, людей, які працюють зі ЗМІ, та всіх, хто цікавиться цією тематикою.
Українська соцмережа Ukrainians: Наша мета — залучити п’ять мільйонів користувачів до кінця року
Третього червня в тестовому режимі почала працювати соціальна мережа Ukrainians. MediaSapiens поспілкувався зі співзасновницею проекту Олександрою Струмчинською про те, що команда проекту встигла зробити за останній місяць та як Ukrainians планує пробити собі дорогу серед конкурентів.
Хто стоїть за кібератаками на Україну? - огляд іноземних медіа
Закордонні видання, які писали про масштабне поширення нового комп’ютерного вірусу Petya (NotPetya), припускають, що за атакою стоїть або Росія… або не Росія.
«Трамп зробив журналістику знову великою», — журналіст The Washington Post
Скотт Гігам (Scott Higham), журналіст The Washington Post та лауреат Пулітцерівської премії, в інтерв’ю MediaSapiens розповів про тенденції розслідувальної журналістики у Штатах.
Дрони і журналістика: яких змін очікувати в законодавчому регулюванні
Державна авіаційна служба України презентувала концепцію регулювання для безпілотних літальних апаратів (БПЛА). MediaSapiens з’ясовує, що зміниться для редакцій, які використовують у роботі дрони.
Let’s work! Огляд конкурсів, стипендій та онлайн-курсів для журналістів
Стипендія Хуберта Хамфрі в США, навчання у Празі, фотоконкурс від National Geographic, онлайн-курс «Математика для журналістів» — ці та інші цікаві можливості ми зібрали для вас в одному місці.
Резервна копія та оновлення Windows: експерт радить, як протидіяти вірусам-вимагачам
Що робити, аби ваш комп’ютер не заразив вірус-вимагач, і яких кроків вживати, якщо ваші файли вже зашифровано.
Неучасть Росії у «Євробаченні-2017» може призвести до «перекосу в голосуванні»? — огляд іноЗМІ
MediaSapiens проаналізував, що писали світові видання за останній тиждень про пісенний конкурс «Євробачення-2017».

Автори

К
С