В Україні вся фотографія знаходиться ніби в андеґраунді - Михайло Палінчак, засновник групи Ukrainian street photography
Які фото можна віднести до «вуличної фотографії» та наскільки повно цей жанр представлений в Україні - про це в інтерв’ю MediaSapiens розповів Михайло Палінчак, засновник групи Ukrainian street photography, який крім того працює фотографом Петра Порошенка.
Проект NewsWise: як у Канаді збираються вчити дітей медіаграмотності
Компанія Google у вересні цього року повідомила про виділення гранту на суму 500 тисяч доларів США для розробки проекту NewsWise — програми з медіаграмотності для канадських учнів.
Як «вивчитися на айтішніка» в Україні
Які підводні камені вас очікують при виборі IT-курсів і які перспективи в цієї освітньої галузі?
Як фейковий військовий фотограф обманув тисячі людей — розслідування BBC
Редакція BBC Brazil викрила незвичайний обман, який роками тривав під носом у найбільших світових медіа та фотоагенств. Фейковому фотографу (а ще буцімто працівнику ООН та серферу) вдалося стати зіркою Instagram і романтичним героєм жінок.
«Дівчата-Radioactive»: як запорізькі підлітки розробили додаток на екологічну тематику
Команда дівчат із Запоріжжя взяла участь у конкурсі Technovation Challenge і розробила додаток AirNear, що моніторить рівень забрудненості повітря в місті.
Декодувати пропаганду: виставка The Noise показала механізми впливу через арт-об’єкти
В America House Kyiv 6 вересня відкрилася виставка художників Олесі Трофименко та Ярослава Коломійчука під назвою The Noise.
Війну мені простіше зняти, ніж музей, — президент Magnum Photos Томас Дворжак
Утекти з рідного містечка від нудьги, поїхати на кілька тижнів у Грузію й залишитися там на майже шість років, знімати гарячі точки, видавати фотокнижки, виграти нагороду World Press Photo, стати членом Magnum Photos, а потім і президентом цього агентства — все це про фоторепортера Томаса Дворжака.
Вісім публікацій про незалежність України — огляд іноземних медіа
Сьогодні Україна відзначає 26-ту річницю незалежності. MediaSapiens вирішив пригадати, як про референдум 1991 року та Акт проголошення незалежності України писали в іноземних медіа.
Чому сім'я екс-прем'єра Пакистану ненавидить шрифт Calibri
Прем'єр-міністр Пакистану Мухаммед Наваз Шариф (Muhammad Nawaz Sharif) постав перед Верховним судом Пакистану через викриття прихованих статків його сім’ї в розслідуванні Panama Papers. Довести його вину вдалося завдяки шрифту Calibri.
Як зустріти осінь із користю: огляд конкурсів та стипендій для журналістів
Стипендія на відвідування TED-конференції у Ванкувері, стажування в американських виданнях для молодих журналістів і змагання за грант для фотографів на тему «Загроза Арктиці».

Автори

К
С