Німецький воєнний журналіст Дітмар Шуманн: Фабрика тролів для Путіна значно важливіша, ніж кілька нових танків
2 березня відбулась відкрита лекція німецького воєнного журналіста та документаліста Дітмара Шуманна «Залишитися живим: як працювати воєнним журналістом в Україні, Грузії та Сирії». Захід організувала ГО «Детектор медіа» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Без Photoshop: шість онлайн-сервісів для редагування фото нашвидкуруч
Де в інтернеті можна легко зробити колаж, додати фільтри на зображення або зробити ретушування.
Головний редактор Texty.org Роман Кульчинський: Журналістика даних теж шукає історії
«Розфарбувати карти, показати кольором, зробити “аби зробити” — це не для нас, — каже головний редактор Texty.org.ua Роман Кульчинський. — Треба знайти цікаву історію, щоби читач сказав: “Вау! Це так просто, а я цього не знав!”. Якщо така історія є, тоді ми починаємо працювати і дивитись, який інструментарій можна застосувати».
Муки розшифровки померли? Сервіси, які друкують замість вас
Challange accepted. MediaSapiens кинули перший виклик: розшифрувати інтерв’ю через сервіси й таким чином їх перевірити. За вікном 2017-й, ми можемо голосом керувати своєю мультиваркою, то чому ж ми досі витрачаємо години на монотонне прослуховування записаних голосів? У нас є відповідь.
У 2017-му працюємо ефективніше: сім корисних онлайн-сервісів для журналістів
Нещодавно з’явилася низка онлайн-інструментів, які спрощують рутинну роботу: серед них Sodaphonic для нарізання аудіо, Raw для візуалізації масивів даних, Hoaxy для відстеження фейків та інші.
Встигніть у цьому році: розкішні лонгріди 2016-го
Минає рік, а з ним і багато тем, що ви їх обділили увагою. Ми обрали десятку зарубіжних та українських «довгих текстів», які ви ще встигаєте прочитати у 2016-му.
Світ 360: чому ЗМІ закохуються в цей формат
Чому світові медіа використовують у своїх матеріалах сферичну зйомку і якою буде енциклопедія у форматі 360 про Норвегію, над якою працювали українські фотографи Олексій Фурман та Сергій Полежака.
Сам собі лонгрід, або Як зверстати довгі тексти в онлайн-сервісах
Про ReadyMag, Tilda, ShortHand, Atavist та інші платформи для створення мультимедійних лонгрідів.
Невгамовні рухи. Частина 2: Створюємо GIF у Фотошопі
Покрокова інструкція, як зробити циклічний ролик у Photoshop.
Невгамовні рухи: створюємо GIF, Vine та Coub
Які онлайн-сервіси допоможуть створити короткі циклічні ролики та як законодавство про авторське право тлумачить поширення GIF-анімованих файлів.

Автори

К
С