Сім найкращих журналістських проектів про Землю
«Зображення змін» від NASA, анімаційний серіал про великі відкриття, блог про карти на National Geographic та інші проекти журналістів, які розповідають про зміни на нашій планеті.
Де шукати правду про зміну клімату: три фактчекінгових проекти
Global Climate Change, Climate Feedback і Inside Climate News – три ресурси, що борються з «альтернативними фактами» про зміну клімату.
Роботи й журналісти — друзі чи вороги?
Кілька слів про те, як розвиток штучного інтелекту змінює мас-медіа
Три онлайн-сервіси для авторів, чия продуктивність узяла відпустку
Якщо ви стали жертвою прокрастинації, можна вдатись до штучних способів примусу – онлайн-інструментів, які заохочують писати.
Науковці та журналісти: як налагодити «зіпсований телефон»
Як нейтралізувати «британських учених», які весь час повідомляють про сенсаційні факти? MediaSapiens поспілкувався з науковцями та спеціалісткою з комунікацій, аби визначити, яких помилок припускаються медійники й учені, спілкуючись одні з одними.
Чому зміна клімату є медіаполтергейстом?
Зміною клімату на Землі складно зацікавити широку аудиторію: більшість людей думає про неї як про щось відсторонене. Проблема лишається невидимою й для багатьох медіа, і це має кілька пояснень.
Ісландський рецепт журналістського щастя
Ісландія належить до країн із найкращими умовами для підтримки свободи слова, а доступ до інтернету тут має 100% громадян. Однак у країні вважають, що завжди є куди рости, і планують унести зміни в закони («Ісландська ініціатива сучасних медіа»). Їх анонсують як початок упровадження найсильнішого законодавства із захисту журналістів.
Ален Ґіймоль: «Зміну свідомості роблять можливою передовсім медіа»
Чому репортерам треба самостійно дбати про свою безпеку в гарячих точках, а також як із журналістського розслідування вийшов детектив, розповів журналіст-міжнародник із газети La Croix. 
Стара школа французької журналістики
У Києві презентували переклад «Підручника із журналістики» репортера Іва Аньєса, який розповідає про класичні прийоми у професії та важливість розумового арсеналу  журналіста.  
Український NatGeo – можливість заявити про себе
У свої 125 Національне географічне товариство заговорило українською. Для нього це 39-та мова, якою воно віднині ділиться своїми відкриттями зі світом.

Автори

К
С