Роботи й журналісти — друзі чи вороги?
Кілька слів про те, як розвиток штучного інтелекту змінює мас-медіа
Три онлайн-сервіси для авторів, чия продуктивність узяла відпустку
Якщо ви стали жертвою прокрастинації, можна вдатись до штучних способів примусу – онлайн-інструментів, які заохочують писати.
Науковці та журналісти: як налагодити «зіпсований телефон»
Як нейтралізувати «британських учених», які весь час повідомляють про сенсаційні факти? MediaSapiens поспілкувався з науковцями та спеціалісткою з комунікацій, аби визначити, яких помилок припускаються медійники й учені, спілкуючись одні з одними.
Чому зміна клімату є медіаполтергейстом?
Зміною клімату на Землі складно зацікавити широку аудиторію: більшість людей думає про неї як про щось відсторонене. Проблема лишається невидимою й для багатьох медіа, і це має кілька пояснень.
Ісландський рецепт журналістського щастя
Ісландія належить до країн із найкращими умовами для підтримки свободи слова, а доступ до інтернету тут має 100% громадян. Однак у країні вважають, що завжди є куди рости, і планують унести зміни в закони («Ісландська ініціатива сучасних медіа»). Їх анонсують як початок упровадження найсильнішого законодавства із захисту журналістів.
Ален Ґіймоль: «Зміну свідомості роблять можливою передовсім медіа»
Чому репортерам треба самостійно дбати про свою безпеку в гарячих точках, а також як із журналістського розслідування вийшов детектив, розповів журналіст-міжнародник із газети La Croix. 
Стара школа французької журналістики
У Києві презентували переклад «Підручника із журналістики» репортера Іва Аньєса, який розповідає про класичні прийоми у професії та важливість розумового арсеналу  журналіста.  
Український NatGeo – можливість заявити про себе
У свої 125 Національне географічне товариство заговорило українською. Для нього це 39-та мова, якою воно віднині ділиться своїми відкриттями зі світом.
«Правила життя» Сергія Дорофеєва
Переможець премії «Телетріумф-2012» в номінації «інтерв’юер року» розповів про свої правила в житті та в професії.

Автори

К
С