Оновлений Skype позичив кілька функцій у Snapchat та інших месенджерів

PCMag UK

Окрім нового дизайну, відтепер застосунок має кілька функцій, які вже активно використовують месенджери-конкуренти, зокрема Snapchat, WhatsApp, Facebook Messenger та Instagram. Про це йдеться у відео BBC.

Завдяки нововведенням користувач може записати себе на відео, додати до нього стікери, і опублікувати його як «Головну подію» (Highlight) – аналог «Історій», які є у багатьох месенджерах. Класичний відео-дзвінок теж отримав декілька оновлень. Фото можна надсилати прямо під час розмови, для цього не потрібно завершувати бесіду. Також відео-розмову можна ілюструвати реакціями.

За словами віце-президента компанії Skype Амрітанша Рагхава (Amritansh Raghav), причиною таких оновлень стали вимоги аудиторії: «Ми намагаємося дати користувачам функції, які їм необхідні. Вони розповідали нам, що  використовують Skype для того, щоб не втрачати контакт зі своїми сім’ями, телефонують їм один-два рази на тиждень. Але коли їм треба швидко відправити фото або повідомлення, вони повинні використовувати інші застосунки. Користувачі просили нас додати ці функції у Skype, і ми це зробили».

Він також зазначив, що  компанія намагається балансувати між потребами сучасної аудиторії і потребами тих, хто використовував програму лише для того, щоб зробити відео-дзвінок.

«Якщо ви не хочете використовувати стікери або смайли, ви можете використовувати Skype просто як хороший і сучасний месенджер. Однак якщо ви любите виражати себе, то  усі ці функції  знаходяться поряд». 

Нагадаємо, нещодавно  соцмережа Instagram запустила «маски» за аналогією зі Snapchat, а Facebook розширила функцію коментарів - тепер до них додали «реакції», набір смайлів, які позначають різні емоції.

comments powered by Disqus