Українського хакера засудили у США до 2,5 років

Українського хакера засудили у США до 2,5 років

15:45,
23 Травня 2017
1502

Українського хакера засудили у США до 2,5 років

15:45,
23 Травня 2017
1502
Українського хакера засудили у США до 2,5 років
Українського хакера засудили у США до 2,5 років
Автори:
У США засудили до 2,5 років в'язниці українського хакера Вадима Єрмоловича.

Про це повідомляє міністерство юстиції США, пише BBC.

Киянину винесли вирок за його роль у міжнародній шахрайській схемі.

Вона передбачала злам бізнес-видань і викрадення неопублікованих прес-релізів із фінансовою інформацією, яку потім використовували для гри на біржі.

Ця схема принесла учасникам близько 30 мільйонів доларів, сказано в повідомленні.

Пан Єрмолович визнав, що особисто причетний до зламу компаній Marketwired, PR Newswire Association, Business Wire.

Група зловмисників діяла з лютого 2010 по серпень 2015 року і отримали доступ до комп'ютерних мереж трьох компаній.

Зловмисники проникали в комп'ютерні системи ЗМІ за допомогою так званого фішингу - коли користувач клікає на лінк в електронному листі. Так хакер може дізнатися логін і пароль цього користувача.

Нагадуємо, що 12 травня в Європі та Росії почав поширюватися вірус-вимагач. Він блокував комп'ютер і вимагав 300 доларів за розблокування. Десятки тисяч заражень зареєстрували у 99 країнах. Поширення вірусу-здирника WannaCrypt вдалося призупинити, зареєструвавши домен iuqerfsodp9ifjaposdfjhgosurijfaewrwergwea.com.

Очікувана експертами друга хвиля зараження програмою-шкідником WannaCry на початку нового робочого тижня в понеділок, 15 травня, не відбулася

Раніше Microsoft назвала масштабну кібератаку тривожним сигналом. «Раніше ми вже бачили, як дані про вразливість системи, які збирало ЦРУ, з'явилися на WikiLeaks. Зараз вкрадені в АНБ дані про вразливість завдали удару користувачам по всьому світу», - написав у своєму блозі президент Microsoft Бред Сміт. «Якщо провести паралелі зі звичайною зброєю, то рівноцінним сценарієм у даному випадку стала б крадіжка в американської армії ракет «Томагавк», вважає пан Сміт. За його словами, влада повинна не просто фіксувати дані про уразливість, а передавати їх розробникам, щоб вони могли усувати ці недоліки та підвищувати безпеку комп'ютерних мереж.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
bigmir.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду