Facebook створила інструмент для одночасних публікацій в Instant Articles, Apple News та Google AMP

Facebook

Facebook вже реалізувала підтримку для експорту публікацій з Instant Articles в Google AMP і найближчим часом обіцяє запустити можливість публікації в Apple News, пише TechCrunch. Як пояснили в компанії, створення цього розширення є однією з частин запущеного раніше The Facebook Journalism Project і його головна мета - спростити процес публікації матеріалів для видавців.

Проте NiemanLab відзначає, що новий інструмент був презентований Facebook невдовзі після того, як ряд великих видань - серед них The New York Times та The Guardian - відмовилися від використання її сервісу Instant Articles. Технічний директор Facebook Піюш Мангалік (Piyush Mangalick) написав у блозі, що між соцмережею та виданнями відбулася «змістовна розмова», після чого і з'явився новий інструмент для публікацій в одразу трьох сервісах.  

Facebook відкрив доступ до сервісу Instant Articles для всіх ЗМІ в 2016 році. Від початку програму у неї було лише 9 партнерів, влючно з The New York Times, BuzzFeed, The Atlantic, BBC News, National Geographic та NBC. Нагадаємо, що MediaSapiens пробував розібратися в тому, чи вигідний для ЗМІ сервіс лонгрідів Instant Articles.

comments powered by Disqus