Google створила інструмент для візуалізації даних в форматі GIF

BetaNews

Data Gif Maker пропонує на вибір кілька простих шаблонів для створення візуалізацій. наприклад, порівняння двох та більше елементів. В поля шаблонів необхідно ввести назви елементів, статистичні дані чи іншу інформацію щодо них, додати пояснювальний текст та обрати кольори для майбутньої візуалізації. Після цього потрібно натиснути кнопку «Запуск порівняння» (Launch Comparisons ) та «Завантажити як Gif». 

Співвідношення кількості пошукових запитів за ключовими словами «Бетмен» та «Супермен»  у відсотковому значенні.

Зразок заповненого шаблону в Data Gif Maker.

«Візуалізація даних є важливим інструментом сторітелінгу в журналістиці, і вона не повинна бути складною. Справді, із зростанням популярності мобільних пристроїв в якості основного методу споживання новин, візуалізації даних можуть бути простими зображеннями, форматованими відповідно до пристрою, на якому їх переглядають», - написала Google у своєму блозі. 

Раніше Google анонсувала інший інструмент для журналістів під назвою «Perspective». Він аналізуватиме коментарі, порівнюючи їх з тими, які раніше були позначені користувачами як ворожі чи образливі або ж змусили їх припинити обговорення. В майбутньому інструмент може бути розширений - «Perspective» можна навчити розпізнавати коментарі, які не стосуються теми або особисту критику щодо користувачів. Так онлайн-видання зможуть автоматично ідентифікувати образливі коментарі на своїх веб-сайтах.

comments powered by Disqus