Користувачі Twitter у США та Європі переходять на мобільні пристрої [дослідження]

00:00,
17 Квітня 2013
1005

Користувачі Twitter у США та Європі переходять на мобільні пристрої [дослідження]

00:00,
17 Квітня 2013
1005
Користувачі Twitter у США та Європі переходять на мобільні пристрої [дослідження]
Американці та європейці для Twitter’a все частіше використовують телефони та планшети, а частка тих, хто заходить на сервіс з настільних  комп’ютерів, знижується.

Такі дані оприлюднила аналітична компанія Strategy Analytics.   В опитуванні брало участь 6,5 тис. чоловік зі Сполучених Штатів та Європи, дослідження проводилось з березня 2012 по жовтень 2012.

Результати засвідчили, що частка користувачів, які використовують настільні комп’ютери для спілкування у Twitter, знизилась з 77% до 64%. В той же час  кількість користувачів, які користуються мобільним телефоном для Twitter, зросла з 53% до 64%, а планшетом -  з 9% до 18%.  Частка користувачів Twitter, які користуються сервісом мікроблогів через мобільні пристрої (телефон і планшет) зросла з 56% до 71%.

За словами Девіда Мерсеса, віце-президента підрозділу цифрової споживацької практики, збільшення популярності Twitter пояснюється тим, що для цього сервісу необхідні пристрої, які завжди під рукою.

Як відзначає   Strategy Analytics, найбільш популярний Twitter у Великобританії, де 21% респондентів використовують Twitter принаймні один раз на тиждень, потім у США (18%), Італії (14%), Франції (9%) та  Німеччині (8%).

Найчастіше Twitter використовують студенти та забезпечені люди. Частка людей з низькими доходами (менше 35 тис. доларів), які використовують Twitter, складає 12%, а частка людей, прибуток яких складає більше 75 тис. доларів – 22%.     

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Theprpa.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду