Малайзійські розробники створили «котячу» соціальну мережу Catmoji

00:00,
8 Січня 2013
1416

Малайзійські розробники створили «котячу» соціальну мережу Catmoji

00:00,
8 Січня 2013
1416
Малайзійські розробники створили «котячу» соціальну мережу Catmoji
Орієнтувалися засновники Catmoji на користувачів, які люблять публікувати фото свого кота, проте постійно чують критику з боку інших учасників соцмереж, байдужих до «котячої» тематики, пише DigitalTrends.

Як відзначає DigitalTrends, чимало користувачів соцмереж сьогодні роздратовані через надмірну активність своїх френдів у публікації фото власних котів: загалом, це вкладається у соцмедіаформулу «так, це дуже мило коли він спить у капелюсі – проте не пости цього у моїй новинній стрічці два рази на день».

Саме така тенденція мотивувала малайзійських розробників Меттью Фьонга (Matthew Phiong) і Коеко Лу Ван Ко (Koekoe Loo Wan Koe) створити соціальну мережу Catmoji, у якій любителі котів відокремляться від іншого соцмедіазагалу і публікуватимуть тваринок, почуваючись комфортно і не дратуючи інших.

Соцмережа Catmoji присвячена фотографіям та відео із котами у головній ролі, зображення та ролики можна позначати як «Симпатичні», «Сумні», «Здивовані» і шукати за відповідними фільтрами. Дизайн проекту схожий на візуальну Pinterest.

Наразі зареєструватися у проекті можна лише за запрошенням, якщо у користувача немає запрошення, пропонується заповнити заявку на його отримання.

«Catmoji – серйозний бізнес. Ми хочемо стати як Facebook, але про котів», – відзначили розробники стартапу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі фото: MediaSapiens.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду