Марк Цукерберг отримав свій перший диплом про вищу освіту

Facebook

В 2005 році він кинув навчання в цьому університеті та переїхав до Каліфорнії, де почав працювати над розвитком Facebook.

«Мама, я завжди говорив тобі, що повернуся і отримати свій ступінь» - написав Марк Цукерберг на своїй сторінці в Facebook. Урочиста промова, яку він виголосив на церемонії вручення дипломів, транслювалася в прямому ефірі на сторінці Гарварду в Facebook. Видання The Verge згодом написало про велику кількість помилок та безглуздих поєднань літер в текстовій транскрипції промови. Втім, у Facebook пояснили, що за розшифровку промови відповідав університет.

Найбільше творіння Марка Цукерберга - соціальна мережа Facebook - останнім часом зазнає критики через модерування контенту, який поширюється через неї. Facebook розкритикували за повільну реакцію на відео з убивством у Клівленді. Відео вбивства 74-річного чоловіка було доступне в мережі близько трьох годин. Представник Facebook запевнив, що злочин не транслювався в прямому ефірі, як спершу повідомили медіа, натомість воно було завантажене в мережу згодом. Однак користувачам не сподобалося, що компанія так довго не реагувала на публікацію контенту зі сценами насильства, яке порушує правила спільноти.

Нещодавно газета The Guardian опублікувала внутрішні правила Facebook щодо модерування сторінок користувачів. На прийняття рішень модераторам часто дається близько 10 секунд. При цьому інструкції найчастіше виходять дуже заплутаними й, за даними газети, їх більше сотні.

comments powered by Disqus