15-16 березня — тренінг ГО «Детектор медіа» з новинної грамотності для вчителів старших класів

ГО «Детектор медіа»

Новинна грамотність – це складова медіаграмотності, яка включає знання та навички, які необхідні для критичного аналізу новин у ЗМІ, в тому числі здатність робити судження щодо достовірності інформації, розрізняти факти і коментарі та помічати маніпуляції.

Мета тренінгу: навчитись застосовувати елементи новинної грамотності в навчальному процесі.

Хто може подаватись: вчителі старших класів, які  викладають предмети гуманітарного напряму, або які вже інтегрують медіаграмотність у своїй практиці.

Кількість місць обмежена. Відбір учасників буде проводитись на конкурсній основі. Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму до 4 березня 2018 року.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням. Проживання та проїзд відшкодовуються.

В ході тренінгу будуть використовуватись елементи з онлайн-курсу для широкої аудиторії «Новинна грамотність».

Тренери:

Діана Дуцикмедіаекспертка, членкиня Незалежної медійної ради. Заслужений журналіст України. У професії — більше 20 років. Працювала головним редактором низки українських видань, зокрема журналу та сайту «Главред», сайту «ПіК», газети «Без цензури». Викладачка Могилянської школи журналістики (НаУКМА). Була виконавчою директоркою ГО «Детектор медіа» з 2014 по грудень 2017 року. Редакторка та співавторка курсу «Новинна грамотність».

Марина Дорош – редакторка сайту MediaSapiens (ГО «Детектор медіа»), авторка більше 200 матеріалів на тему медіаграмотності та нових медіа. Співредакторка онлайн-підручника з медіаграмотності для підлітків «МедіаДрайвер».

Контактна особа: Юлія Зелінська (тел. 098 466 6195, zelin.tk@gmail.com)

Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння формуванню свідомого медіаспоживача» за підтримки Internews Network.

comments powered by Disqus